Ārstnieciskais pedikīrs

Pēdas visu mūžu izdabā mūsu vēlmēm un untumiem – iestūķējas kurpēs, aiznes uz iecerēto vietu, pielāgojas sliktai asinsritei un vielu maiņai, jo atrodas pašā ķermeņa apakšā, no kurienes venozās asinis grūti attek atpakaļ uz sirdi. Laiks tām domās pateikt paldies un atalgot ar nepieciešamo apkopi – ārstniecisko pedikīru.

ĀRSTNIECISKAIS PEDIKĪRS piedāvājums

1. Konsultācija - pēdu, nagu apskate, individuālās kāju kopšanas programmas izstrāde.

2. Aparātpedikīrs pēdu un nagu higiēniskā un estētiskā apstrāde.

3. Dziļu un sāpīgu plaisu apstrāde ar speciālām frēzēm + pretiekaisuma apsējs.

4. Varžacu likvidēšana.

5. Zemnagu varžacu likvidēšana.

6. Sabiezinātu nagu apstrāde. Sēnīšu infekcijas bojāto nagu apstrāde ar pretsēnīšu līdzekļiem.

7. Pēdu masāža ar ārstnieciskiem balzāmiem.

8. Naga tamponēšana pedikīra procedūrā - ādas dezinfekcija, tamponēšana ar līmi vai kopolīnu aizsargeļļa, pretiekaisuma apsējs.

9. Naga protezēšana - ar speciālu preparātu izlīdzina rievas, deformācijas, maskē krāsas defektus, modelē jaunu naga plātni.

10. Pēdu artikulārā un miofasciālā masāža 25 eur. Pēdu kauliņu sabīdīšana vietā, mazina sāpes pēdās, ceļos un kājās, dod vieglumu kustībām.

Sēnīšu saslimšanas ir hroniska ķermeņa intoksikācija, kas izmaina cilvēka imunitāti.

Vienīgais ceļš savas veselības saglabāšanā ir stiprināt imunitāti. Beidz indēt sevi un atnāc pēc profesionālas palīdzības!

Osteopātiskā manuālā procedūra –kājas un pēdas kaulu (29 gab.!!!) precīza strukturāla sabīdīšana vietā, kas novieto pēdu atpakaļ līdzsvarotā stāvoklī .

Pēdu un kāju masāžas procedūra – atbrīvo muskuļus un fascijas, t.i. mīkstos audus, uzlabojot to vielu maiņu. Limfodrenāža uzlabo limfas atteci no šūnām. Limfas sistēma ir mūsu organisma kanalizācijas sistēma. Ārstnieciskais pedikīrs – likvidē ādas sabiezējumus, tulznas, kārpas u.c. ādas vainas. Uz pēdas atrodas aktīvie punkti ar iedarbību uz visu ķermeni , savukārt ķermeņa nebūšanas atspoguļojas pēdas izskatā un stāvoklī.

Var jau vecumdienās brīnīties par deformācijām, kas rodas paša nolaidības dēļ, var laicīgi pēdas sakārtot. Tik daudz vēl redzēt gribas, tik daudz ko piedzīvot! PĒDU REMONTS – TIEŠI ŠODIEN IR LAIKS!