Osteopātija

Osteopātija ir medicīnas nozare, kas raugās uz cilvēka veselību vai slimību no cita redzes leņķa kā ierasts. Mēs esam raduši, ka veselības kaite tiek pamatota ar organisma ķīmijas traucējumiem, un attiecīgi arī ārstēta ar ķīmiskām zālēm. Tomēr dabas norisēs ir būtiska arī cita zinātne – fizika. Tā ir pasaules uzbūve. Tā ir kustība. Tā ir elektrība. Tā ir enerģija. Osteopātija raugās uz veselības traucējumiem caur fizikas prizmu. Pirmā pazīme, ka sākam dzīvi šai saulē ir kustība. Kad beidzam kustēties, tad arī dzīves gājums ir cauri.

Cilvēkam ir lielas amplitūdas kustības, ko redzam ar aci visi, un mikro kustības, piem. šūnu un orgānu elpošana, muskuļu fasciju slīdēšana , kaulu mikro kustīgums vienam attiecībā pret otro locītavās, galvaskausa šuvju ritmiska atvēršanās un aizvēršanās arī pieaugušajiem u.c. , ko var sajust tikai ar jūtīgām rokām. Osteopāts ne tikai jūt un redz vietas , kur normāla kustība ir traucēta, bet arī veic terapiju, lai stāvokli normalizētu. Tradicionāli ar savu sāpīgo vietu mēs dodamies pie šīs attiecīgās vietas speciālista.

Osteopātijas pamatpostulāts ir DZĪVS CILVĒKS IR NEDALĀMS. Tik lieli, gudri, skaisti esam izauguši no vienas vairoties un dalīties spējīgas šūnas. Cilvēki, kuri ir izmēģinājuši ķīmiskās medicīnas palīdzību un nav guvuši apmierinošus rezultātus, bieži ar osteopātijas metodi to saņem pārsteidzoši ātri. Galvas sāpes, mugurkaula problēmas (visdažādākās), veģetodistonija, endokrīnie traucējumi, pazemināta imunitāte (bieža slimošana ar kaut ko specifisku, jeb visu pēc kārtas), bronhiālā astma, redzes, dzirdes, līdzsvara problēmas, stāvokļi pēc traumām un slimībām, kad funkcija nav pilnvērtīgi atjaunojusies, locītavu sāpes ir tipiskie gadījumi, kad vēršas pēc palīdzības. Padziļināta pieredze ārstējot ar sportu saistītās akūtās un hroniskās traumas.

Vizīte pie dr. Velgas Zaļaiskalnas – 60.- €